اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  شما خریداران عزیز می توانید با انتخاب کالای مورد نظر خود در سایت و بعد از اطمینان از خرید،آن کالا را به سبد خرید خود اضافه نموده و در پایان با متصل شدن به درگاه های مورد اطمینان بانک مبلغ کالای خریداری شده را پرداخت کنید.

  فروشگاه تهران ایستکول با داشتن نماد الکترونیک و درگاه پرداخت مطمئن این امکان را برای شما خریداران عزیز فراهم می آورد که با خیال راحت خریدی بی دردسر و آنلاین را تجربه کنید.

  تمامی محصولات موجود در فروشگاه آنلاین تهران ایستکول دارای ضمانت و گارانتی شرکت ایستکول بوده و طبق قوانین گارانتی همه ی کالاها شامل این ضمانت می باشند.

  بعد از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ کالای مورد نظر،مشتریانی که از تهران سفارش آنها ثبت شده است در همان روز یا روز کاری بعد از سفارش،کالای آنها ارسال خواهد شد.برای مشتریان عزیز واقع در شهرستان ها،کالا بین 2 تا 4 روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد.ضمن اینکه در تمام مراحل ارسال کالا مشتریان عزیز می توانند با گرفتن تماس با کارشناسان ما از زمان دقیق ارسال محصول خود اطمینان آگاه شوند.

  فروشگاه تهران ایستکول با سابقه ی بسیار زیادی که در فروش محصولات ایستکول دارد،ضمن داشتن نمایندگی بسیار خوش نام این برند ایرانی با داشتن کارشناسان مجرب در تمامی مراحل خرید آماده ی راهنمایی شما خریداران عزیز می باشد.فروشگاه ما علاوه بر داشتن تجربه،داشتن مشتریانی وفادار را مایه ی افتخار خود می داند.